Klubbat för:
32000 SEK
Utropspris
40 000-45 000 SEK
BENGT LINDSTRÖM
1925-2008
Komposition
Signerad Lindström. Olja på duk, 46 x 55 cm.
PROVENIENS
Galleri BNK, Bo Nilsson, Helsingborg
490
2020-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här