Klubbat för:
11000 SEK
Utropspris
6 000-8 000 SEK
CORNEILLE (Guillaume Cornelis van Beverloo)
Holland 1922-2010
L'été baroque I
Signerad och daterad Corneille 2002, numrerad 86/100. Skulptur i relief på trä, bemålad, 36 x 45 x 6 cm.
529
2020-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här