Birger Simonsson, Vårgrönska

Birger Simonsson, Vårgrönska
Birger Simonsson, Vårgrönska
Birger Simonsson, Vårgrönska
Birger Simonsson, Vårgrönska
Birger Simonsson, Vårgrönska
Birger Simonsson, Vårgrönska
Birger Simonsson, Vårgrönska
Birger Simonsson, Vårgrönska
Birger Simonsson, Vårgrönska
Birger Simonsson, Vårgrönska
Birger Simonsson, Vårgrönska
Birger Simonsson, Vårgrönska

Klubbat för:

9000 SEK

Utropspris

15 000-18 000 SEK

BIRGER SIMONSSON
1883-1938
Vårgrönska
Signerad Simonsson och daterad a tergo 1934. Olja på duk, 50 x 61 cm.
Med landskapsmålning a tergo.

341

2020-11-24