Klubbat för:
9000 SEK
Utropspris
5 000-7 000 SEK
BORD, 1950-tal, underrede av mahogny med fyrdelad centralfot, skiva beklädd med plattor av emaljerad koppar med dekor i rött och vitt, signerat NOTARI 58, höjd 56, 68 x 27 cm, emaljskador
107
2020-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här