Bord,

Bord,
Bord,
Bord,
Bord,
Bord,
Bord,
Bord,
Bord,
Bord,
Bord,
Bord,
Bord,
Bord,
Bord,

Klubbat för:

9000 SEK

Utropspris

5 000-7 000 SEK

BORD, 1950-tal, underrede av mahogny med fyrdelad centralfot, skiva beklädd med plattor av emaljerad koppar med dekor i rött och vitt, signerat NOTARI 58, höjd 56, 68 x 27 cm, emaljskador

107

2020-11-24