Bord, Sverige, 1930-tal

Bord, Sverige, 1930-tal
Bord, Sverige, 1930-tal
Bord, Sverige, 1930-tal
Bord, Sverige, 1930-tal
Bord, Sverige, 1930-tal
Bord, Sverige, 1930-tal
Bord, Sverige, 1930-tal
Bord, Sverige, 1930-tal
Bord, Sverige, 1930-tal
Bord, Sverige, 1930-tal
Bord, Sverige, 1930-tal
Bord, Sverige, 1930-tal
Bord, Sverige, 1930-tal
Bord, Sverige, 1930-tal
Bord, Sverige, 1930-tal
Bord, Sverige, 1930-tal

Klubbat för:

9000 SEK

Utropspris

10 000-12 000 SEK

BORD, Sverige 1930-tal, pelarfot lackerad i svart och delvis fanerad med rot, skiva fanerad med rot och palisander, pelarfoten delvis beklädd med svart läder, under skivan fyra utfällbara brickor lackerade i svart, höjd 61, diameter 85 cm

61

2020-11-24