Klubbat för:
55000 SEK
Utropspris
8 000-10 000 SEK
BÖRJE SÅNDBERG, väggtextil, Aubusson, Frankrike 1950-tal, stiliserad dekor av fyra hästar i gult, grått, svart och gulgrönt, signerad AUBUSSON BS, 208 x 147 cm, smärre smuts och fläckar
195
2020-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här