Carl Hjalmar Norrström, paraplyställ

Klubbat för:

4200 SEK

Utropspris

6 000-8 000 SEK

CARL HJALMAR NORRSTRÖM, paraplyställ, 1903, metall, ståletsad dekor av blommor och fjäril, lös ring vid mynningen av mässing, signerad HN 1903, höjd 44 cm, slitage

58

2020-11-24