Klubbat för:
4200 SEK
Utropspris
6 000-8 000 SEK
CARL HJALMAR NORRSTRÖM, paraplyställ, 1903, metall, ståletsad dekor av blommor och fjäril, lös ring vid mynningen av mässing, signerad HN 1903, höjd 44 cm, slitage
58
2020-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här