Klubbat för:
11000 SEK
Utropspris
12 000-15 000 SEK
CHRISTIAN CAVALLIN
Född 1958
Debbie Harry/Blondie
Signerad och daterad 1978, framtagen 2017. Numrerad 3/3. Pigmentprint, bildmått ca 63 x 53 cm
UTSTÄLLNINGAR
"Malmö Brinner" Moderna Museet, Malmö 2017
455
2020-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här