Klubbat för:
16000 SEK
Utropspris
15 000-18 000 SEK
DANILO STANKOVIC
Född 1981
Figur i landskap
Signerad och daterad på baksidan 2015. Akvarell på papper, 41 x 29 cm.
PROVENIENS
Loyal Gallery
472
2020-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här