Einar Jolin, 3 karikatyrer

Einar Jolin, 3 karikatyrer
Einar Jolin, 3 karikatyrer
Einar Jolin, 3 karikatyrer
Einar Jolin, 3 karikatyrer
Einar Jolin, 3 karikatyrer
Einar Jolin, 3 karikatyrer
Einar Jolin, 3 karikatyrer
Einar Jolin, 3 karikatyrer
Einar Jolin, 3 karikatyrer
Einar Jolin, 3 karikatyrer
Einar Jolin, 3 karikatyrer
Einar Jolin, 3 karikatyrer

Klubbat för:

3000 SEK

Utropspris

4 000-5 000 SEK

EINAR JOLIN
1890-1976
3 karikatyrer (i samma ram)
2 signerad Einar Jolin. Blyerts på papper, 20 x 8, 12 x 8, 12 x 8 cm.

PROVENIENS
Familjen Jolin

353

2020-11-24