Einar Jolin, Byggnader och träd

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

6 000-7 000 SEK

EINAR JOLIN
1890-1976
Byggnader med träd (Stockholm)
Stämpelsignerad a tergo Einar Jolin. Blandteknik på papper, ca 19 x 29 cm.

PROVENIENS
Familjen Jolin

356

2020-11-24