Einar Jolin, I ateljen (Kvinnostudie)

Klubbat för:

16000 SEK

Utropspris

8 000-10 000 SEK

EINAR JOLIN
1890-1976
I ateljen (Kvinnostudie)
Signerad och daterad Einar Jolin 1935. Blyerts på papper, ca 45 x 30 cm.

PROVENIENS
Familjen Jolin

361

2020-11-24