Einar Jolin, Kvinnoporträt profil

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

6 000-7 000 SEK

EINAR JOLIN
1890-1976
Kvinnoporträtt profil
Signerad Einar JolinParis 1914. Blyerts på papper, 20,5 x 12,5 cm.

PROVENIENS
Familjen Jolin

362

2020-11-24