Einar Jolin, Kvinnoporträtt

Einar Jolin, Kvinnoporträtt
Einar Jolin, Kvinnoporträtt
Einar Jolin, Kvinnoporträtt
Einar Jolin, Kvinnoporträtt
Einar Jolin, Kvinnoporträtt
Einar Jolin, Kvinnoporträtt
Einar Jolin, Kvinnoporträtt
Einar Jolin, Kvinnoporträtt
Einar Jolin, Kvinnoporträtt
Einar Jolin, Kvinnoporträtt
Einar Jolin, Kvinnoporträtt
Einar Jolin, Kvinnoporträtt

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

6 000-7 000 SEK

EINAR JOLIN
1890-1976
Kvinnoporträtt, Paris 1910-tal
Stämpelsignerad Einar Jolin. Blyerts på papper, 20,5 x 13 cm.

PROVENIENS
Familjen Jolin

363

2020-11-24