Einar Jolin, Kvinnoporträtt (i tankar)

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

6 000-7 000 SEK

EINAR JOLIN
1890-1976
Kvinnoporträtt (i tankar) Paris 1914
Stämpelsignerad Einar Jolin. Blyerts på papper, 12 x 16 cm.

PROVENIENS
Familjen Jolin

379

2020-11-24