Einar Jolin, Kvinnoporträtt med sydländskt landska

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

6 000-7 000 SEK

EINAR JOLIN
1890-1976
Kvinnoporträtt med sydländskt landskap i bakgrunden
Stämpelsignerad a tergo Einar Jolin. Blyerts på papper, 29 x 38 cm.

PROVENIENS
Familjen Jolin

352

2020-11-24