Einar Jolin, Manlig modell

Einar Jolin, Manlig modell
Einar Jolin, Manlig modell
Einar Jolin, Manlig modell
Einar Jolin, Manlig modell
Einar Jolin, Manlig modell
Einar Jolin, Manlig modell
Einar Jolin, Manlig modell
Einar Jolin, Manlig modell
Einar Jolin, Manlig modell
Einar Jolin, Manlig modell
Einar Jolin, Manlig modell
Einar Jolin, Manlig modell

Klubbat för:

5000 SEK

Utropspris

6 000-7 000 SEK

EINAR JOLIN
1890-1976
Manlig modell
Signerad Einar Jolin 1908. Blyerts på papper, 31 x 22 cm.

PROVENIENS
Familjen Jolin

365

2020-11-24