Einar Jolin, Modellstudie

Einar Jolin, Modellstudie
Einar Jolin, Modellstudie
Einar Jolin, Modellstudie
Einar Jolin, Modellstudie
Einar Jolin, Modellstudie
Einar Jolin, Modellstudie
Einar Jolin, Modellstudie
Einar Jolin, Modellstudie
Einar Jolin, Modellstudie
Einar Jolin, Modellstudie
Einar Jolin, Modellstudie
Einar Jolin, Modellstudie

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

4 000-5 000 SEK

EINAR JOLIN
1890-1976
Nakenmodell
Signerad och daterad Einar Jolin 1907. Blyerts på papper, 30 x 22 cm.

PROVENIENS
Familjen Jolin

367

2020-11-24