Einar Jolin, Porträtt föreställande dam

Klubbat för:

4200 SEK

Utropspris

4 000-5 000 SEK

EINAR JOLIN
1890-1976
Porträtt föreställande dam
Signerad Einar Jolin 1905. Tusch på papper, 12 x 16 cm.

PROVENIENS
Familjen Jolin

371

2020-11-24