Einar Jolin, Rävstudier

Einar Jolin, Rävstudier
Einar Jolin, Rävstudier
Einar Jolin, Rävstudier
Einar Jolin, Rävstudier
Einar Jolin, Rävstudier
Einar Jolin, Rävstudier
Einar Jolin, Rävstudier
Einar Jolin, Rävstudier

Klubbat för:

5000 SEK

Utropspris

6 000-7 000 SEK

EINAR JOLIN
1890-1976
Rävstudier
Stämpelsignerad a tergo Einar Jolin. Akvarell på papper, ca 28 x 38 cm.

PROVENIENS
Familjen Jolin

372

2020-11-24