Einar Jolin, Stilleben med byst och urna

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

7 000-8 000 SEK

EINAR JOLIN
1890-1976
Stilleben med byst och urna
Stämpelsignerad a tergo Einar Jolin. Blyerts på papper, 22 x 16 cm.

PROVENIENS
Familjen Jolin

374

2020-11-24