Eric Detthow, Modell på terrassen

Klubbat för:

16000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

ERIC DETTHOW
1888-1954
Modell på terrassen
Signerad och daterad Detthow 1921. Olja på duk, 91 x 73 cm.

318

2020-11-24