Klubbat för:
90000 SEK
Utropspris
50 000-60 000 SEK
EVERT LUNDQUIST
1904-1994
Flickan
Signerad E.L. Olja på duk, 101 x 91 cm.
PROVENIENS
Gummesons Konstgalleri, Stockholm 1962, katalognr 262 (med titeln "Modellen")
390
2020-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här