Evert Lundquist, Päron
Klubbat för:
10000 SEK
Utropspris
12 000-15 000 SEK
EVERT LUNDQUIST
1904-1994
Päron
Signerad EL. Olja på pannå (masonit), 17 x 20 cm.
PROVENIENS
Svensk-Franska Konstgalleriet, Stockholm
Privat svensk samling
För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se
415
2020-11-24