Evert Lundquist, Päron

Evert Lundquist, Päron
Evert Lundquist, Päron
Evert Lundquist, Päron
Evert Lundquist, Päron
Evert Lundquist, Päron
Evert Lundquist, Päron
Evert Lundquist, Päron
Evert Lundquist, Päron
Evert Lundquist, Päron
Evert Lundquist, Päron

Klubbat för:

10000 SEK

Utropspris

12 000-15 000 SEK

EVERT LUNDQUIST
1904-1994
Päron
Signerad EL. Olja på pannå (masonit), 17 x 20 cm.

PROVENIENS
Svensk-Franska Konstgalleriet, Stockholm
Privat svensk samling

För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se

415

2020-11-24