Klubbat för:
Osåld
Utropspris
10 000-12 000 SEK
FAILE (Patrick McNeil & Patric Miller)
Canada/USA
Surgere Supra Bestias NYC
27-färgs screentryck, 2013, signerad Faile, blindstämplad, edition 500 exemplar.
107 x 86 cm
548
2020-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här