Klubbat för:
17000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
FLORENCE KNOLL, matbord, Knoll International, benställning av svartlackerat och förkromat stål, oval skiva fanerad med jakaranda, höjd 73, 195 x 120 cm, smärre slitage, skruvar under skivan saknas
137
2020-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här