Fredrik Wretman, skulptur

Fredrik Wretman, skulptur
Fredrik Wretman, skulptur
Fredrik Wretman, skulptur
Fredrik Wretman, skulptur
Fredrik Wretman, skulptur
Fredrik Wretman, skulptur
Fredrik Wretman, skulptur
Fredrik Wretman, skulptur

Klubbat för:

19000 SEK

Utropspris

15 000-18 000 SEK

FREDRIK WRETMAN
Född 1953
"Minitrans"
Signerad Fredrik Wretman och daterad 2005. Höjd 30 cm.

Proveniens: Inköpt på Galleri Flach Geiger, Stockholm

481

2020-11-24