Gemla, serveringsvagn

Gemla, serveringsvagn
Gemla, serveringsvagn
Gemla, serveringsvagn
Gemla, serveringsvagn
Gemla, serveringsvagn
Gemla, serveringsvagn
Gemla, serveringsvagn
Gemla, serveringsvagn
Gemla, serveringsvagn
Gemla, serveringsvagn

Klubbat för:

4000 SEK

Utropspris

5 000-6 000 SEK

SERVERINGSVAGN, Gemla 1940-tal, björk, överst med råglas, nedtill hyllplan med spjälor, på rullhjul, höjd 69, 77 x 47 cm, slitage

96

2020-11-24