Golvlampor, 1 par, 1930-tal

Golvlampor, 1 par, 1930-tal
Golvlampor, 1 par, 1930-tal
Golvlampor, 1 par, 1930-tal
Golvlampor, 1 par, 1930-tal
Golvlampor, 1 par, 1930-tal
Golvlampor, 1 par, 1930-tal
Golvlampor, 1 par, 1930-tal
Golvlampor, 1 par, 1930-tal
Golvlampor, 1 par, 1930-tal
Golvlampor, 1 par, 1930-tal

Klubbat för:

12000 SEK

Utropspris

12 000-15 000 SEK

GOLVLAMPOR, 1 par, 1930-tal, stål, stomme med lindad tråd, fot med reliefdekor av hjortar, höjd 152 cm, slitage, färgbortfall, rost, el saknas

91

2020-11-24