Klubbat för:
32000 SEK
Utropspris
30 000-40 000 SEK
GÖSTA ADRIAN-NILSSON (GAN)
1884-1965
Grönskade landskap med byggnad
Monogramsignerad och daterad GAN 1903. Olja på duk uppklistrad på pannå, 28 x 20 cm.
316
2020-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här