Klubbat för:
8000 SEK
Utropspris
8 000-10 000 SEK
GUNNAR NYLUND, golvvas, Rörstrand 1950-60-tal, harpälsglasyr i blå och violetta nyanser, signerad R SWEDEN GN AKT, höjd 45 cm, smärre glasyrmista
294
2020-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här