Klubbat för:
Osåld
Utropspris
15 000-18 000 SEK
GUNNAR NYLUND, golvvas, Rörstrand 1950-tal, stengods, glasyr i blått och brunt, signerad R Sweden GN AXT, höjd 54 cm
295
2020-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här