Gunni Omann, ett par skrivbord, Danmark
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
20 000-25 000 SEK
GUNNI OMANN, skrivbord, ett par, Danmark 1960-tal, modell 75, jakaranda, sex lådor, baksidan med hylldel och lucka, höjd 73, 153 x 81cm, smärre slitage, några fläckar
144
2020-11-24
Har du ett liknande föremål att sälja? Gör en kostnadsfri värdering här