Gustav Bergström, byrå, 1920-tal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-30 000 SEK

GUSTAV BERGSTRÖM, sannolikt, byrå, Sverige 1920-30-tal, fanerad med alm, dekor av inläggningar i lönn, jakaranda m fl träslag, beslag av mässing, nyckel finns, höjd 71, 100 x 40 cm

48

2020-11-24