Gustav Rudberg, M/S Runa, Hven

Klubbat för:

9000 SEK

Utropspris

12 000-15 000 SEK

GUSTAV RUDBERG
1915-2001
M/S Runa, Hven
Signerad RUDBERG. Olja på duk, 42 x 60 cm.

458

2020-11-24