Helene Billgren, Bild från skogen
Klubbat för:
32000 SEK
Utropspris
30 000-35 000 SEK
HELENE BILLGREN
Född 1952
Bild från skogen
Signerad, betitlad och daterad på baksidan Helene Billgren 09. Akryl på pannå, 40 x 40 cm.
PROVENIENS
Angelika Knäpper Gallery, Stockholm
därefter i svensk privatsamling
För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se
479
2020-11-24