Hilding Linnqvist, Arbetare - Egyptiskt landskap

Klubbat för:

15000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

HILDING LINNQVIST
1891-1984
Arbetare - Egyptiskt landskap
Signerad GOHL. Olja på duk, 54 x 73 cm.

UTSTÄLLD
Hilding Linnqvist, Liljevalchs Konsthall, Stockholm 1957

323

2020-11-24