Ilmari Tapiovaara, stol, "Congo Chair"

Ilmari Tapiovaara, stol,
Ilmari Tapiovaara, stol,
Ilmari Tapiovaara, stol,
Ilmari Tapiovaara, stol,
Ilmari Tapiovaara, stol,
Ilmari Tapiovaara, stol,
Ilmari Tapiovaara, stol,
Ilmari Tapiovaara, stol,
Ilmari Tapiovaara, stol,
Ilmari Tapiovaara, stol,
Ilmari Tapiovaara, stol,
Ilmari Tapiovaara, stol,
Ilmari Tapiovaara, stol,
Ilmari Tapiovaara, stol,

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

8 000-12 000 SEK

ILMARI TAPIOVAARA, fällstol, "Congo Chair", Asko, Finland 1960-tal, bok, höjd 62, sitthöjd 32 cm, smärre slitage

129

2020-11-24