Inge Schiöler,

Inge Schiöler,
Inge Schiöler,
Inge Schiöler,
Inge Schiöler,
Inge Schiöler,
Inge Schiöler,
Inge Schiöler,
Inge Schiöler,
Inge Schiöler,
Inge Schiöler,

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

130 000-150 000 SEK

INGE SCHIÖLER
1908-1971
Grönskande sommarlandskap med blå himmel,
Signerad och daterad Inge Schiöler 1960. Olja på duk, 54 x 60 cm.

345

2020-11-24