Inge Schiöler, Tulpaner i vas

Inge Schiöler, Tulpaner i vas
Inge Schiöler, Tulpaner i vas
Inge Schiöler, Tulpaner i vas
Inge Schiöler, Tulpaner i vas
Inge Schiöler, Tulpaner i vas
Inge Schiöler, Tulpaner i vas
Inge Schiöler, Tulpaner i vas
Inge Schiöler, Tulpaner i vas
Inge Schiöler, Tulpaner i vas
Inge Schiöler, Tulpaner i vas

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

80 000-100 000 SEK

INGE SCHIÖLER
1908-1971
Tulpaner i vas
Signerad INGE SCHIÖLER. Olja på pannå, 61 x 50 cm.

327

2020-11-24