Inge Schiöler, Västkustmotiv
Klubbat för:
40000 SEK
Utropspris
40 000-50 000 SEK
INGE SCHIÖLER
1908-1971
Västkustmotiv
Signerad Inge Schiöler. Olja på duk, 24 x 33 cm.
PROVENIENS
Privat svensk samling
För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se
331
2020-11-24