italien Italien, karmstolar, 4 st.,

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

10 000-15 000 SEK

KARMSTOLAR, 4 st, Italien 1950-60-tal, bemålat järn, höjd 89, sitthöjd 38 cm, slitage

142

2020-11-24