Ivan Ivarson, Blomsterstilleben

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

35 000-40 000 SEK

IVAN IVARSON
1900-1939
Blomsterstilleben
Signerad I Ivarson. Bär otydlig datering. Olja på duk, 42,5 x 28,5 cm.

329

2020-11-24