Klubbat för:
Osåld
Utropspris
35 000-40 000 SEK
IVAN IVARSON
1900-1939
Blomsterstilleben
Signerad I Ivarson. Bär otydlig datering. Olja på duk, 42,5 x 28,5 cm.
329
2020-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här