Klubbat för:
Osåld
Utropspris
20 000-25 000 SEK
JOE COLOMBO, fåtölj, Kartell, Italien 1960-tal, formgiven 1964, modelllnummer 4801, skiktlimmad böjträ lackerad i orange, höjd 58, sitthöjd 32 cm, slitage
139
2020-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här