Josef Frank stolar modell 970
Klubbat för:
42000 SEK
Utropspris
16 000-18 000 SEK
JOSEF FRANK, stolar, 8 st., Svenskt Tenn, modellnummer 970, sannolikt 1940-50-tal, mahogny, sitsarna klädd i skinn med pärlspikning, höjd 92, sitthöjd 45 cm, slitage, en med något avvikande skinnklädsel
27
2020-11-24