Klubbat för:
Osåld
Utropspris
150 000-175 000 SEK
KAREL APPEL
1921-2006
Le Médecin
Signerad Appel. Olja på papper fäst på duk, 88 x 74,5 cm
Utförd 1986.
PROVENIENS
Galerie Trosa Kvarn, Trosa
517
2020-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här