Karin Parrow, I hemmet

Karin Parrow, I hemmet
Karin Parrow, I hemmet
Karin Parrow, I hemmet
Karin Parrow, I hemmet
Karin Parrow, I hemmet
Karin Parrow, I hemmet
Karin Parrow, I hemmet
Karin Parrow, I hemmet
Karin Parrow, I hemmet
Karin Parrow, I hemmet
Karin Parrow, I hemmet
Karin Parrow, I hemmet

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

KARIN PARROW
1900-1984
I hemmet
Signerad Karin Parrow. Olja på duk, 39,5 x 56,5 cm.

USTÄLLD
Göteborgskolorister, Galleri Koch, Stenungsunds Konsthall, 2018

330

2020-11-24