Klubbat för:
70000 SEK
Utropspris
80 000-100 000 SEK
LENNART JIRLOW
1936-2020
Trubaduren på kalaset
Signerad L. Jirlow. Olja på duk, 50 x 61 cm.
421
2020-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här