Klubbat för:
32000 SEK
Utropspris
8 000-10 000 SEK
MARIE-LOUISE EKMAN
Född 1944
Djungeln, 1976
Signerad och numrerad 60/100. Serigrafi på duk, 71 x 100 cm.
485
2020-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här