Klubbat för:
14000 SEK
Utropspris
15 000-18 000 SEK
MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM, "Lockarp", vävnad, formgiven 1924, rölakan vävd på linvarp, dekor i brunt, vitt, grönt, gråblått och gult, signerad MMF, tillverkad före 1942, 260 x 153 cm, visst slitage
166
2020-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här